Katarzyna Mincer

Senior PR Consultant

Jako absolwentka kierunku Zarządzanie na Politechnice Warszawskiej, posiada szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie organizacji projektów oraz strategii biznesowej. Jednak jej pasja i zainteresowania skierowały ją w stronę dziedziny Public Relations.

Swoją przygodę z branżą PR rozpoczęła w roku 2020, dołączając do naszego zespołu. Jej wcześniejsze doświadczenie obejmuje ponad 4 lata pracy jako brand manager renomowanej polskiej marki jubilerskiej ROSA.

W Big Picture jest odpowiedzialna za opiekę nad Klientami takimi jak Rituals, L’Oréal Professionnel oraz DESA Unicum – pracuje dla firm i marek, które są liderami w swoich dziedzinach. Angażuje się również w topowe projekty związane ze stylem życia i modą, dzięki czemu jest na bieżąco z najnowszymi trendami lifestyle.

Prywatnie miłośniczka sztuki, zawsze z wiedzą o aktualnych wystawach najciekawszych artystów. Wolne chwile przeznacza na podróże po Europie w poszukiwaniu nowych inspiracji, którymi chętnie się z nami dzieli. :-). Wie, że najlepszym sposobem na odnalezienie równowagi i spokoju wewnętrznego jest joga, która jest nieodłącznym elementem jej życia.

Big Picture
ul. Mokotowska 51/53 lok. 46
00-542 Warszawa
biuro@big-picture.pl
follow us

Kontakt

Big Picture
ul. Mokotowska 51/53 lok. 46
00-542 Warszawa
tel.: 22 22 82 535
chevron-right